poniedziałek, 28 października 2013

Blejtram z klaunem i trochę wieści / Canvas with cloun and some info

Mój ostatni czas był bardzo pracowity i nadal nieustannie dobra passa trwa. Mimo to ostatnio miałam bardzo mało czasu dla siebie, ale przygotowałam urokliwy blejtramik z moim ulubionym klaunem od Tima Holtza, którego uwielbiam.

------------
My recent time was very arduous and still incessantly I have what to do at the work. So,  recently I had little time for myself, but I prepared charming canvas with my favourite clown from Tim Holtz collection which I adore.
Bardzo lubię  nieco mniejsze blejtramy, które mogą być świetnym prezentem i sprawić komuś wiele radości. Postanowiłam, że ten blejtram podaruję  pewnej osobie. 

--------

 I like very much a little bit smaller canvas stretchers which can be an excellent gift and please somebody a lot. I decided that I would give this canvas  to some person.


Używanie tekturek i malowanie ich w te intensywne kolory to coś, co daje mi dużo radości! Mojego ulubionego sznurka Divine Twine również nie mogło zabraknąć! 

Using chipboards and painting them into these vivid colours are something what much joy is giving to me! Of my favourite Divine Twine string could also not be missing!


Użyłam też moich ulubionych naklejek z kolekcji "Elise Rebel" marki 7 dots studio, stempla Sodalicious i farb Ayeedy. Kawałki papieru pochodzą z pewnej kolekcji Create Paper. 

------
I used also my favourite stickers from the collection "Elise Rebel" 7 dots studio brand, Sodalicious stamp and Ayeeda paints. Pieces of paper date from the Create Paper collection.Blejtram powstał na wyzwanie w Craftowym Ogródku, które trwa od  8 listopada i jest sponsorowane przez sklepik Scrappo

----
My canvas was made on challenge at Craftowy Ogródek with nature motive which it last 8 November and isis being sponsored through Scrappo shop. 


Chciałabym jeszcze podzielić się z Wami nowymi wieściami. Od teraz będę Was inspirować na blogu sklepu HopmArt i współtworzę zespół DT! 

-----
I would like still to communicate new news to you. From now I will be inspiring you on the blog of the HopmArt shop as the DT member!
Zobaczcie to: 

---------
Check this out:
                        http://blog.crafts.hopmart.pl/2013/10/od-dzisiaj-z-nami-goga.html

Zapraszam Was do wyzwania do Craftowego Ogródka o motywie natury! 
Nagroda to wyjątkowe papiery Bo Bunny z kolekcji Trial Mix 

---------
I would like to invite to challenge at Craftowy Ogródek about nature motive!. It's  a chance to win exceptional papers Bo Bunny from Trial Mix collection. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziekuję za miłe słowo :)!
---
Thanks for your comment!

WAŻNE!

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa, jak również prace, które tworzę. Jeśli tak nie jest - wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie zdjęcia oraz wytwory chronione są prawem autorskim.

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie tych zdjęć lub pomysłów.

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu