czwartek, 2 stycznia 2014

Project Life #2

Hej,
Wracam do Was po krótkiej przerwie i chciałabym pokazać Wam moje kolejne zdjęcia w projekcie life. Uwielbiam to tworzyć i właśnie czekam na przesyłkę ze Stanów - na nowy album i mnóstwo koszulek. Nie mogę się doczekać!
Przyznać, że narazie jestem zablokowana w tworzeniu tego projektu, ponieważ tak jak napisałam, czekam na przesyłkę i nie mam aktualnie w czym przechowywać kart. Nie chciałabym aby się zakurzyły lub zniszczyły.

Mam nadzieję, że mój project life się Wam podoba. 
Tutaj wykorzystałam zdjęcia z wakacji z 2012 roku. Postanowiłam, że będę wykorzystywała nasze stare zdjęcia, gdyż chcę to wszystko udokumentować, aby potem mieć co wspominać. 

-----
Hi my dear visitors!!
I'm coming back to you after the little break and I would like to show you my next photographs in the project life. I loving to create it and I just waiting for the dispatch from SimonSaysStamp - my fav shop in United States - to the new album and many page projectors. Can't wait!
To admit, that I am blocked now in creating this project, since the way I wrote, I am waiting for the dispatch and I don't have currently in what to store cards. I wouldn't like so that they get covered in dust or destroyed.
I hope, that you like my Project Life.
Here I used holiday pictures from 2012. I decided that I would be using our old photographs, because I want have what to recall.

Jeśli i Wy tworzycie project life, z chęcią obejrzę Wasze zdjęcia! Zostawcie w komentarzach linki do blogów :)
Miłego weekendu!

-----
If you creating project life too, gladly I will check them! Leave links to blogs in comments:)

Have a great weekend!

Image and video hosting by TinyPic

3 komentarze:

Dziekuję za miłe słowo :)!
---
Thanks for your comment!

WAŻNE!

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa, jak również prace, które tworzę. Jeśli tak nie jest - wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie zdjęcia oraz wytwory chronione są prawem autorskim.

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie tych zdjęć lub pomysłów.

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu