wtorek, 14 października 2014

Kartka w delikatnych kolorach | Card in light colours

Hej!
Dzisiaj chciałabym pokazać Wam moją kartkę, którą przygotowałam na wyzwanie w Craftowym Ogródku, które mamy z Fifi Rifi "Szaro i nudno, ale w sercu kolorów"


Powstała na bazie pięknych papierów UHK Gallery "Monsieur" i szczerze Wam powiem, że z tej kolekcji najbardziej urzekł mnie papier z delikatnym motywem pisma ;)

Właśnie pokusiłam się o jego wykorzystanie. Dodatkowym elementem mojej pracy jest handmade'owy kwiat przy użyciu farbki Marthy Strewart kupionej w Kolorowym Jarmarku i kwiatów Primy, które również pochodzą z tego sklepu.

Hello!
Today I want to show you my newest card in light colours specially prepared for challenge at Craft Garden blog with Fifi Rifi sponsor. I love paper from UHK Gallery "Monsieur" collection with delicate motive for the letter.
I just attempted to exploit him. He is an additional component of my work with handmade flower using paint of Martha Strewart bought in the Kolorowy Jarmark store and Prima flowers which also come from this shop :)
Lista produktów | Supply list:


http://www.simonsaysstamp.com/product.aspx?id=56550http://www.fifirifi.pl/pl/p/Zestaw-Papierow-MONSIEUR/4601http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kwiaty-Drobne-Rozyczki-czerwone-10szt-/472http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Farba-Brokatowa-Akrylowa-Turkus/1224http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kwiatki-Rozyczki-Szare-10szt/383
http://www.scrapiniec.pl/pl/p/Serca-01-Park-Avenue-hearts-01/2885http://www.scrapiniec.pl/pl/p/Bordery-ornamentowe-03-Park-Avenue-ornamental-borders-03/2880
 


Image and video hosting by TinyPic

4 komentarze:

Dziekuję za miłe słowo :)!
---
Thanks for your comment!

WAŻNE!

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa, jak również prace, które tworzę. Jeśli tak nie jest - wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie zdjęcia oraz wytwory chronione są prawem autorskim.

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie tych zdjęć lub pomysłów.

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu