poniedziałek, 2 lutego 2015

Mixed Mediowy shadow-box dla zakochanych | Mixed Media Shadow Box "House for lovers"


Hej! 
Mam dla Was na dziś coś specjalnego stworzonego dla ColourArte :) Stworzyłam mixed mediowy domek dla zakochanych :) Zajrzyjcie koniecznie na bloga ColourArte tutaj, na facebooka, aby śledzić ich inspiracje i sprawdźcie co mają ciekawego w ofercie sklepowej! Ja zajrzałam i rozmarzyłam się niesamowicie :)  Zdradzę Wam, że jest trochę zabawny. I bynajmniej nie ze względów kolorystycznych :) Mianowicie, przerobiłam naklejkę 7DS z wizerunkiem kobiety na  mężczyznę. Dorysowałam włosy, bródkę i wąsy i zmieniłam ubranie, aby widać było, że jest to mężczyzna (Choćby na pierwszy rzut oka) :) 
Opowiem Wam krok po kroku, jak wykonałam ten projekt. Jesteście gotowi? :) Zapraszam! 

Hello!
I have for you sth special today! I've created a mixed media shadow box called "House for lovers" specially for ColourArte! Check CA blog here and follow many mixed media inspiration on CA FB. I must admit that this box is really funny. Why? Check my step by step tutorial! Enjoy! :)

Don't forget about shopping!!!!

http://www.colourarte.com/products/Na samym początku bardzo długo zastanawiałam się nad tym, jak ugryźć temat. Jestem osobą, która lubi wyzwania i dlatego zdecydowałam się na stworzenie mixed mediowego shadow boxa. Nie bez powodu wybrałam dom, który ma łączyć dwoje ludzi. W roli głównej Roman i Elwira. Zaczęłam od wybrania mojej domkowej bazy i potem stworzyłam jeszcze jeden domek z tektury oraz dwa kwadratowe elementy.


At the beginning  I had a a many thoughts about  how to create the project which I invented for myself in the head. I  likes challenges and therefore I decided on the mixed media creation - romantic shadow box called "House for lovers". Not without reason I chose the house which is supposed to join two people - Roman and Elvira. I started with choosing my house bases and then I still created of cardboard additional two square elements.
Potem na tekturkowe elementy nałożyłam gesso i zaczęłam przygotowywać media: gel medium, mgiełki Tattered Angels, Lindy's, Heidi Swapp, farby Claudine Hellmuth, farbki akrylowe. Pomalowałam tekturki z dwóch stron.

After all I started to put some gesso on my cardboard elements and using mediums: gel medium, Tattered Angel's mists and Lindy's, Heidi Swapp mists and Claudine Hellmuth's paints, acrylic paints, Dina Wakley's paints. I painted cardboards from two sides.


Gdy mgiełki i wszystkie pozostałe media wyschły zaczęłam  przyczepiać ozdoby. Potem przyszedł czas na dodanie zdjęć. Są to naklejki 7 dots Studio. Jednej z nich nadałam nowe oblicze - z kobiety stała się mężczyzną. To była naprawdę bardzo udana i zabawna transformacja! W końcu nie każda kobieta chce być facetem i odwrotnie! :D Dorysowałam nowe włosy, bródkę, wąsy i zmieniłam koszulę! :D

When mists and all medias shrivelled I started sticking my ornaments. Then a time came for adding photographs. My fav stickers 7 dots Studio. I granted the new face one of them - from the woman became a man. It was a funny transformation, because I drew hair, little chin, moustache and I changed the shirt! Potem dodałam daszek z dziurkacza serduszkowego Marthy Stewart. Użyłam też ulubionych papierów z kolekcji Cold Country.

Next step? I used my fav Martha Stewart puncher - heart lace and 7DS papers from Cold Country collection.


 Ostatni krok to dodanie naklejek. Użyłam 7 dots studio, które idealnie pasują do mojego mediowego shadow boxa i świetnie uzupełniają całość. Pasują do serduszkowego dachu i lekko vintage'owych naklejek. Oddają dokładnie taki sam klimat, jaki miałam w sercu tworząc ten mixed mediowy domek. 

The last step is adding stickers. I used 7 dots studio which perfectly fits to my mixed media shadow box and great supplementing the whole project. They fit to the hearts roof and lightly vintage style of stickers. They are giving back the same climate I had in heart which I created this mixed media house.


Muszę przyznać, że mi Roman się bardzo podoba! :) I być może tęskni za swoją ukochaną Elwirą umieszczoną po drugiej stronie domu? Dodałam również czarny kontur, aby sprawić wrażenie, że zdjęcie z naklejki jest naprawdę bardzo stare. 

I must admit that I like Roman I've made!:) and perhaps maybe he missed for one's beloved Elvira? She put on the other side of house. So? They are together now! I added the also black outline in order to cause the very old impression.

 Roman to beznadziejny romantyk! Ale wierny i szalony! Mój shadow box jest właśnie o takiej miłości. Pełnej niespodzianek, cierpliwej i odrobinie szalonej. Zastanawiacie się jaka jest Elwira?

Roman is a hopeless romantic! But he is faithful and crazy guy! My mixed media shadow box is exactly about such love. Full of surprises, patient and for a crazy a little bit. You are thinking who Elvira is?

 Oto ona! Piękna, rozważna i romantyczna! Elwira! Uwielbia biżuterię, co widać po dużych  gemsach! Jest wrażliwa i nie lubi kłamstw. Lubi wiernych mężczyzn. Takich jak Roman. Dlatego idealnie do siebie pasują! :)

Yep, she is very beautiful, sexy, romantic! Elvira! She loving the jewellery what you can see after big gems! She is sensitive and she doesn't like lies. She likes faithful men. So as Roman. Therefore they 're perfectly fits to each other :) Really BRILL LOVE!


I na tym kończy się ich historia. Żyli długo i szczęśliwie w mixed mediowym shadow boxie. 
A Wy? Wierzycie w bezgraniczną miłość? Szczęśliwych Walentynek!

And time for end this cute story! They lived happily ever after in mixed media shadow box.

And you? Do you believe in endless love and "Forever yours" promises?

Happy Valentines everyone! 
Image and video hosting by TinyPic

10 komentarzy:

 1. ale wymyśliłaś z tą transformacją :) bardzo mi się podoba, świetny domek i historyjka, super takie wyraziste kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta transformacja była troszkę szalona :) Zobaczyłam naklejkę babki. Stwierdziłam, że jest smutna. I chciałam skleić takiego Romana - beznadziejnego romantyka. I potem go stworzyłam. Ale potrzebował babki. Więc dałam mu Elwirę na pocieszenie :) I tak para kochanków zamieszkała sobie w domku mixed mediowym :) Dziękuję Daga :) Będzie więcej historyjek :)

   Usuń
 2. fun project, thanks for using ColourArte products in your post today

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Terri Sproul :) It's a big pleasure! :) Really :) Thank you for watching :)

   Usuń
 3. Dziękuję bardzo Alicjo :) Miło, że Ci się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I admire your attention to details.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczne kolory i mediowania :)

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za miłe słowo :)!
---
Thanks for your comment!

WAŻNE!

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa, jak również prace, które tworzę. Jeśli tak nie jest - wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie zdjęcia oraz wytwory chronione są prawem autorskim.

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie tych zdjęć lub pomysłów.

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu