sobota, 21 lutego 2015

Nietypowy shadow box dla Scrap'n'Skill | Cinderella Story: Martha living in vintage cassette shadow box - project for Scrap'n'Skill

Dziś mam dla Was nietypowy projekt, który przygotowałam dla drugiego wyzwania na blogu Scrap'n' Skill. Głównym zadaniem było stworzenie dowolnej pracy inspirując się zdjęciem opublikowanym przez Karolinę. 

Fotka jest naprawdę piękna, uwielbiam stare zegary i klimat vintage!
Postanowiłam stworzyć coś nietypowego, ostatnio ma miłość do shadow boxów nie zna granic, a na biurku leżała sobie stara kaseta. Postanowiłam z niej skorzystać.

Długo zastanawiałam się jak wykonać projekt, który będzie domkiem jednocześnie, w którym zegar będzie widoczny i jednocześnie umieszczę tam Marthę wykonaną w technice 3D. Po wielu próbach jednak się udało. 

Martha wcieliła się w rolę kopciuszka i zamieszkała razem ze swoim psem Ozzy'm w shadow boxie stworzonym ze starej kasety. 
 ----
 Hi!
 Today I have project untypical of you which I prepared for the second challenge on the our  Scrap'n 'Skill blog. Creating the any work was a main rule inspired by a photograph published by Karolina. Check it:


 The snapshot is really beautiful, I adore old clocks and the vintage climate!
I decided to create something untypical, recently my love to shadow boxes has no limits and on my desk I found an old cassette suited itself. I decided to use it in this project.

Long I thought how to execute the plan which will be a house simultaneously, with the clock will be visible in and I will add Martha carried out there in the 3D technique. After many attempts however came off.


Martha impersonated the role of the Cinderella and settled with her dog called Ozzy in small vintage cassette shadow box. 


Image and video hosting by TinyPic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziekuję za miłe słowo :)!
---
Thanks for your comment!

WAŻNE!

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa, jak również prace, które tworzę. Jeśli tak nie jest - wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie zdjęcia oraz wytwory chronione są prawem autorskim.

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie tych zdjęć lub pomysłów.

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu