piątek, 20 marca 2015

Art Journal - About Me | Art Journal - Strona o mnie

Hej!
Dawno nie robiłam art journali :) Są dość specyficznie i minęło naprawdę sporo czasu, abym w końcu poczuła do nich mięte. 
Długo szukałam dla nich oprawy, a okazało się, że była znacznie bliżej niż myślałam, bo mieszkała na mojej półce kolekcjonerskiej, gdzie trzymam notesy na specjalną okazję. 

Był tam notes, który swego czasu dostałam od narzeczonego w prezencie. Notes wyjątkowy, z ciekawą okładką, tajemniczy i bardzo przyjemnymi w dotyku kartkami w kolorze kraftowego papieru. 
Postanowiłam zacząć więc nowy rozdział. I przygotowałam stronę o sobie w różu i kawałkach słów z najnowszego numeru męskiego magazynu Esquire.
A tych, które chcą zacząć zapraszam do projektu Art Journal na blogu Kawy i Nożyczek. :) 

Hi!
Notebooks are my addiction for many years! My best friend Martin a long time ago gave me one and says: "It's for you". From time to time I collected many notebooks, diaries and books in my collection and all settled on the same shelf in my wardrobe.  

Today I want to show my my newest art journal. It was a big challenge for me. I have 2 notebooks created by Tim Holtz and I kept them for special occasion. He has exceptional, so delicate and secret sheets. I love it! It's a heaven for my hands! Really cool!

I created a pink page using Lindy's Stamp Gang mists called Hottie Pattotie Hot Pink from Starburst line nad some Tim Holtz stamps. I cut out some words from newest edition of Esquire magazine. I really love art journals and collages in mixed media technique! BRILL effects! :)
Check Art Journal project at Coffee an Scissors blog!  Image and video hosting by TinyPic

2 komentarze:

Dziekuję za miłe słowo :)!
---
Thanks for your comment!

WAŻNE!

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa, jak również prace, które tworzę. Jeśli tak nie jest - wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie zdjęcia oraz wytwory chronione są prawem autorskim.

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie tych zdjęć lub pomysłów.

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu