czwartek, 2 kwietnia 2015

Kaisercraft Design Team 2015 Entry

Hej!
O tym, że kocham produkty marki Kaisercraft na pewno już wiecie. Świetny design, piękne kolekcje i dodatki zapierające dech w piersi. Czego chcieć więcej? Uwielbiam z nimi pracować i dziś chciałabym się z Wami podzielić moimi trzema najnowszymi pracami z udziałem produktów z kolekcji: Hello Today, Betsy's Couture, Be-YOU-tiful, Sandy Toes, Kaleidoscope.

Zanim przejdę do rzeczy, chciałabym Wam trochę opowiedzieć o tych wspaniałych kolekcjach, z którymi praca to czysta przyjemność. 

Kolekcja Hello Today jest pomysłowa i świetnie nadaje się do wielu kreatywnych projektów. Uwielbiam papiery w napisy od dawna, ale i też takie, które są stonowane i unwiersalne. Jeśli takiej szukacie, z przyjemnością polecam Hello Today. Wymiata!

Kolekcja Be-YOU-tiful to zdecydowanie coś dla miłośników pastelowych kolorów, fajnych, klimatycznych stron i wiosny. Idealna do kwiatowych prac, choć nie tylko. Dużo interesujących dodatków, które wkomponować można w każdą pracę. Uwielbiam jakość papierów Kaisercraft we wszystkich kolekcjach. Nie umiem tego nawet ująć w słowa. Sam dotyk stron mówi więcej niż 1000 słów. Ale o tym koniecznie warto się przekonać przejeżdżając opuszkami palców po każdym arkuszu. 

Kolekcja Betsys Couture jest pełna fajnych fioliowych wzorów, świetnych kolorów i to coś dla każdej scraperki kochającej klimaty vintage. Już od samego patrzenia można się przenieść w inny wymiar. A podczas ciachania papierów naprawdę jest coś magicznego. Może to przez design, który zwyczajnie zapiera dech w piersiach.

---- 
Hi all!
Today I want to show you my few projects created specially for Kaisercraft as my application to Kaisercraft Design Team 2015. I'm fall in love in Kaisercraft products for many years and I feel that it's addiction, so I decided to try out. :) It's have been always my big dream.

Main requrement was to create 3 projects: Altered Art or Beyond the Page, Layout, Mixed Media project or Card. 
I chose Altered Art, Layout and Card. Wedding Car  - Altered Art Project

First project is my altered art - wedding car. It's a home decoration and it will reminds me about our big day in July. I'm so excited! It will be our first time on wedding ever! I has created a special paper dress with soft pink lace and pieces from Hello Today collection. It's a streampunk queen a little bit.

For this project I used amazing Kaisercraft products:
collections:
Be-YOU-tiful - Glamorous
Hello Today - Paper Pad
Betsys Couture -  Paper Pad


Hello Today is the best for me! Dark colors, words, absolutely stunning collection with genial designs! 
Vintage too, so Betsy's Couture stolen my heart! Really awesome collection with brill colors!!!! 


 Some closer ups: 


Kaisercraft Products:


"Breathe of Spring" - 3D Card 

Second project is a spring card called "Breathe of Spring" made in 3D technique with pastel flowers and cool motto on diecut: "Let your faith be bigger than your fear"  
It's truth for everyone who scared to do first step and discover something new! It's a  just #brill quote perfect for life motto!  Closer ups: Kaisercraft products: 

Third project is a holiday layout with our summer memories. I love spending time in polish cities: Władysławowo, Gdańsk, Gdynia with my fiance. 

I chose the best Sandy Toes collactables which they perfectly fits to my vision! I really love cool Kaisercraft design!!!!


Closer ups:

3majcie kciuki, dziękuję za Wasze wsparcie :)

----
Please keep fingers crossed, wish me luck :) 
Thanks for support! Image and video hosting by TinyPic

3 komentarze:

  1. Piękne prace. Dla mnie naj LO, cudooo! Teraz widzę potencjał tych papierów,

    OdpowiedzUsuń
  2. wow, wow, wow, czaderskie i lo i karteczka świetne wszystkie prace!!

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za miłe słowo :)!
---
Thanks for your comment!

WAŻNE!

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa, jak również prace, które tworzę. Jeśli tak nie jest - wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie zdjęcia oraz wytwory chronione są prawem autorskim.

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie tych zdjęć lub pomysłów.

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu