niedziela, 23 marca 2014

Project Life Box makes me happy! | Kilka słów o moim nabytku - Pudełko na przydasie do project life!

Cześć!

Dziś chciałabym Wam pokazać zajawkę mojego ostatniego nabytku, czyli znalezionego całkiem przypadkiem w Leroy Merlin pudełka, które jest idealne do tego, aby pomieścić w nim wszystkie niezbędne przydasie do Project Life :)

Jeśli jesteście na etapie porządkowania i gromadzenia rzeczy, tak jak ja od niedawna to serdecznie polecam wizytę w tym sklepie, na pewno znajdziecie to pudło :) 
Jak przystało na pudełeczka plastikowe jest stosunkowo nie drogie, dlatego warto je zakupić, jeśli chcecie mieć porządek i jednocześnie wszystkie rzeczy pod ręką zawsze, gdy zapragniecie stworzyć nowe, kolorowe strony!

Polecam!

Pokazuję moją turkusową stronę i zapraszam do grupy Project Life na Facebooku!Przesłanie dla wszystkich! Róbcie to co kochajcie! :) Nic prostszego! :)

--
Just simple quote for all scrapers! :) Let's do this!


Moja skrzynia do project life :D
---

This is my litte box with some project life goods inside! :)

I hope you will like it :)---
Today I would like to share with you my special box to Project Life! Yep, it is very practical and amazing, therefore my scrap goods are organizing now and makes me happy!

I decided that it will be stored in my big box with stamps, so check your shops and maybe you can finding this same or others boxes!

Good luck! :)


Image and video hosting by TinyPic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziekuję za miłe słowo :)!
---
Thanks for your comment!

WAŻNE!

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa, jak również prace, które tworzę. Jeśli tak nie jest - wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie zdjęcia oraz wytwory chronione są prawem autorskim.

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie tych zdjęć lub pomysłów.

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu