środa, 1 października 2014

Świąteczny tag | Christmas Tag

Hej! |Hi!

Dziś chciałabym podzielić się z Wami moim tagiem świątecznym stworzonym specjalnie na wyzwanie w Craftowym Ogródku do wyzwania magicznego, które właśnie trwa!

 | Today I would sharing with you my newest xmas tag created specially for new challenge at Craft Garden blog! It's magic challenge, so you can check it here! Join us and take part!

Muszę przyznać, że jakoś nie wyobrażam sobie prezentu bez tagu, uwielbiam je! To świetny dodatek, na którym można napisać coś miłego i podarować bliskiej osobie! :) 
I must admit that, I can't imagine my christmas without tags, I love them! It's a great idea to gift for members of family or friends! 

Naszym głównym zadaniem w tym wyzwaniu było użycie mediów i trzymanie się magicznego klimatu. Wybrałam święta, gdyż już powoli je czuję i bardzo bym chciała przyśpieszyć czas o te dwa miesiące! 

In this challenge using media and holding on to the magic climate were our main task. I chose xmas, because I already slowly feel them and very much I would want to hasten the time for these two months!


 

Uwielbiam wtedy starą muzykę, do której mam sentyment (załączam Wam ulubiony utwór), który jest dla mnie magiczny i pozwala na odczuwanie pełnej magii świąt! 

I adore the old music to which I have a big sentiment!!! :) (I am attaching the my favourite song) which is for me so magic and lets for feeling the full magic of xmas!


Nat King Cole - When I'm fall in Love! :) Image and video hosting by TinyPic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziekuję za miłe słowo :)!
---
Thanks for your comment!

WAŻNE!

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa, jak również prace, które tworzę. Jeśli tak nie jest - wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie zdjęcia oraz wytwory chronione są prawem autorskim.

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie tych zdjęć lub pomysłów.

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu