wtorek, 19 maja 2015

Dzień 2 - 5 Rzeczy, których chcę się nauczyć :)

Hej. Dziś jest drugi dzień wyzwania blogowego a w nim rzeczy, których chciałabym się nauczyć i które chcę umieć :) 
Szczegóły wyzwania dla spóźnialskich :)
Czego bym się chciała nauczyć? :) Wielu rzeczy. Ci co mnie już trochę poznali wiedzą, że w moim życiu nie ma miejsca na nudę. Nie umiem też odpoczywać. Jakiś czas temu zrobiłam sobie taką listę rzeczy do nauczenia, ale po drodze miałam wiele trudności i w końcu każde z nich czekało na ten właściwy czas :) 


 1. Grafika komputerowa i animacje - Uwielbiam oglądać wszelkiego rodzaju animacje i projekty graficzne, które mnie fascynują. Jestem w stanie obejrzeć nawet bajkę Hotel Transylvania, w którym jest dużo potworów. Podziwiam jak zostały stworzone, urzekają mnie zabawne teksty, a potem nic dziwnego, że śnią mi się równie schizowe rzeczy :D Chciałabym być ilustratorem i grafikiem w jednej osobie w przyszłości. Na pewno w tym się odnajdę :) Wtedy to dopiero bajki dla dzieci byłyby pełne potworów :D :D :D Albo South Park :D :D :D i The Simpsons - to moje świetne odmóżdżacze po kreatywnej pracy!
2. Język japoński - Był czas w moim życiu, że językiem japońskim próbował zarazić mnie mój najlepszy przyjaciel. Oczywiście nie był to odpowiedni moment, wydawał mi się zawsze taki skomplikowany i nic z niego nie rozumiałam. Od kilku lat ciągle próbuję znaleźć czas na jego naukę. Jak mi pójdzie - zobaczymy :) 
3. Rysunek - Kiedyś jeszcze za czasów licealnych bardzo dużo rysowałam. Kochałam to do tego stopnia, że miałam w domu ściany oblepione rysunkami :D :D :D Do dziś jestem dumna z jednego narysowanego portretu, jednak większość moich rysunków nie zachowała się. 


http://www.tapetyczne.pl/tapeta/416-taniec-hip-hop-dziewczyna
 Źródło zdjęcia: tapetyczne.pl 

4. Hip hopowy taniec - Zawsze chciałam nauczyć się tak tańczyć. Uwielbiam ten taniec, bo jest w nim najwięcej luzu. 


5. Tworzenie kreatywnych notesów / planerów - Uwielbiam wszelkiego rodzaju kreatywne rzeczy, a notesy to moje prawdziwe uzależnienie :) 
Jak to pięknie podsumował mój narzeczony:

- Chyba Ci zrobię porządek w notesach! Zobacz! Tu jest 5, tam 2, tam jest jeszcze jeden i tu jeden. O szafie nie wspomnę!
Odpowiadam ze śmiechem: - Ale przecież to tylko kilka! :D :D :D


Image and video hosting by TinyPic

2 komentarze:

  1. Świetny post :) znalazłam tu kilka rzeczy, których i ja chcę się nauczyć lub wrócić do tego. To takie rozwijające uczyć się ciągle czegoś nowego, niezależenie w jakiej dziedzinie. Artystyczne działania nie mają końca.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Działaj Aniu, bo naprawdę warto :) Też bardzo lubię się uczyć nowych rzeczy, które są inspirujące :)

      Usuń

Dziekuję za miłe słowo :)!
---
Thanks for your comment!

WAŻNE!

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa, jak również prace, które tworzę. Jeśli tak nie jest - wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie zdjęcia oraz wytwory chronione są prawem autorskim.

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie tych zdjęć lub pomysłów.

Archiwum bloga

Szukaj na tym blogu